Kontakt

Wysyłając zapytanie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zgodnie z zasadami wynikającymi z poniższej informacji.

Informujemy, że Administratorem przekazanych nam przez Ciebie danych osobowych jest Restauracja Europa, z siedzibą w Rybniku (44-217), przy ulicy Żołędziowej 100. W sprawach związanych z danymi osobowymi możesz skontaktować się z nami na e-mail: biuro@restauracjaeuropa.com. Masz prawo do żądania dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane są przez nas przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu w jakim zostały nam powierzone. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz w naszej Polityka prywatności.

Zapraszamy do naszej Restauracji

Tylko u nas wyjątkowa atmosfera i pyszne dania.
Przyjdź i sprawdź sam!

Numer konta BANK PEKAO:

96 1240 4357 1111 0010 4431 6760

RODO

Szanowni Państwo
Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Restauracja Europa z siedzibą w Rybniku przy ul. Żołędziowej 100.
  2. Państwa dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie do niezbędnych działań pozwalających na wykonanie umowy o świadczenie usług na podstawie art.6 ust. 1 lit.b. Podanie danych jest obowiązkiem, który znajduje oparcie w przepisach prawa oraz umowie i bez ich podania zawarcie i wykonywanie umowy nie jest możliwe.
  3. Znajdujące się w naszym posiadaniu dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom wykonującym w naszym imieniu określone czynności zmierzające do zrealizowania naszych obowiązków. Podmioty te to m.in. te, którym powierzamy wykonywanie zadań polegających m.in. na obsłudze systemów teleinformatycznych, spraw płatniczych, spraw księgowych i podatkowych.
  4. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez Restaurację Europa przez okres obowiązywania umowy lub przez okres nie dłuższy niż jest to niezbędne dla celów w których są przetwarzane.
  5. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Możliwość skorzystania z określonych uprawnień jest uzależniona od spełnienia w danym przypadku przesłanek określonych przepisami prawa.
  6. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy do tzw. Państw Trzecich.
  7. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru powołanego zgodnie z art.51 ustawy z dn. 27 kwietnia 2016r.

Nasze dane kontaktowe:
RESTAURACJA EUROPA
ul. Żołędziowa 100, 44-217 Rybnik
biuro@restauracjaeuropa.com
tel.: (32) 421-13-96
Numer konta:
96 1240 4357 1111 0010 4431 6760
BANK PEKAO

Zaproszenia upominkowe

Podaruj prezent bliskiej osobie

Zachęcamy do zakupu zaproszeń upominkowych.
To świetny pomysł na prezent dla Twoich znajomych, rodziny
lub przyjaciół.

Może to być również świetna forma podziękowania, przeprosin
lub po prostu upominek.

Urodziny, czy rocznica ślubu będą doskonałą okazją, by sprawić komuś oryginalny prezent. Wartość zaproszenia może być na dowolną kwotę
a termin realizacji bez ograniczeń.

Nie masz pomysłu na prezent?

Zajrzyj do nas lub zapytaj telefonicznie.