Kontakt

Wysyłając zapytanie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zgodnie z zasadami wynikającymi z poniższej informacji.

Informujemy, że Administratorem przekazanych nam przez Ciebie danych osobowych jest Restauracja Europa, z siedzibą w Rybniku (44-217), przy ulicy Żołędziowej 100. W sprawach związanych z danymi osobowymi możesz skontaktować się z nami na e-mail: biuro@restauracjaeuropa.com. Masz prawo do żądania dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane są przez nas przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu w jakim zostały nam powierzone. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz w naszej Polityka prywatności.

Zapraszamy do naszej Restauracji

Tylko u nas wyjątkowa atmosfera i pyszne dania.
Przyjdź i sprawdź sam!

Nasze dane kontaktowe:
RESTAURACJA EUROPA
ul. Żołędziowa 100, 44-217 Rybnik
biuro@restauracjaeuropa.com
tel.: (32) 421-13-96
Numer konta:
96 1240 4357 1111 0010 4431 6760
BANK PEKAO

Zaproszenia upominkowe

Podaruj prezent bliskiej osobie

Zachęcamy do zakupu zaproszeń upominkowych.
To świetny pomysł na prezent dla Twoich znajomych, rodziny
lub przyjaciół.

Może to być również świetna forma podziękowania, przeprosin
lub po prostu upominek.

Urodziny, czy rocznica ślubu będą doskonałą okazją, by sprawić komuś oryginalny prezent. Wartość zaproszenia może być na dowolną kwotę
a termin realizacji bez ograniczeń.

Nie masz pomysłu na prezent?

Zajrzyj do nas lub zapytaj telefonicznie.